HTC Nexus 9 Tabletin Yeni Fotoğrafı Sızdı!

HTC Nexus 9 Tabletin Yeni Fotoğrafı Sızdı! HTC Nexus 9 olduğu iddia edilen tablet İnternet aleminde görüntülendi. Bu tablet ne zaman piyasaya çıkacak, özellikleri ne olacak?
08 Ekim 2014 13:58
HTC Nexus 9 Tabletin Yeni Fotoğrafı Sızdı!
Her yeni yıl yeni Nexus cihazların ortaya çıkmasıyla şenleniyor. Nexus 5 ve Nexus 7 (2013)‘ün bir yılı tamamlamasına kısa bir süre kala, yeni Nexus dedikoduları da gündeme gelmeye başladı. Sızıntı bilgiler doğrultusunda HTC Nexus 9 fotoğrafı teknoloji gündeminde üst sıralarda yer buldu. @upleaks tarafından sızdırılan fotoğraf gerçekse, son derece şık bir Nexus 9 ablet bizleri bekliyor. Bu tabletin üzerinde HTC logosu olduğu da ayrıca dikkat çekiyor.
 
Tabletin özellikleri hakkında şimdilik resmi bilgiler bulunmuyor ama, fotoğrafa dayalı yorum yapmak gerekirse HTC Nexus 9′da LED flaşlı kamera olacağı açıkça görülüyor. Ayrıca tabletin tasarımı çok ince, malzeme kalitesi oldukça başarılı görünüyor.
 
HTC Nexus 9′un Android L işletim sistemine sahip olacağına kesin gözüyle bakılırken, çipsetinin NVIDIA Tegra K1 olacağı konuşuluyor. Açıkçası Techno-Labs ekibi olarak bizi en çok sabırsızlandıran ürünlerin başında Nexus 9 geliyor. Bu cihaz hakkındaki detaylar için gözünüz buralarda olsun.
technolabs
473664
Bu haberler ilginizi çekebilir