HTC, Lollipop Güncellemesi İçin Verdiği Sözünü Tutamıyor

HTC, One serisi için son Android sürümünü 90 gün içinde sağlayacağını açıklamıştı. Ancak HTC, Lollipop güncellemesi için verdiği sözünü tutamıyor.
02 Şubat 2015 20:32
HTC, Lollipop Güncellemesi İçin Verdiği Sözünü Tutamıyor
HTC, en son Android sürümlerini One modellerine 90 gün içinde yayınlayacağına dair sözü tutamıyor. Engadget sitesinin haberine göre, daha önce de yaşanan sürecin bir benzeri Android 5.0 Lollipop sürümünü için de gerçekleşmiş durumda.
 
 
Şirketten yapılan açıklamalar, bazı HTC One modelleri için yeni sürümün belirlenen takvimde yayınlanamayacağı yönünde. Hali hazırda, HTC One M8 modelinin Google Play sürümü, SIM kilitsiz sürümü ve geliştirici sürümü için Android Lollipop'u yayınlayan şirket, HTC One M7 modeli için gecikecek.
 
Operatörler sürümlerine gelmedi
 
Tayvanlı şirket 1 Kasım tarihinde yaptığı açıklamadan Android Lollipop kodlarının ellerinde olduğunu ve HTC One M7 ve M8 modelleri için güncellemeleri 90 gün içinde yayınlayacaklarını duyurmuştu. Yeni sürümün tek gecikeceği model M7 değil. Ayrıca, HTC One M8'in ABD'nin 4 büyük operatörü AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile sürümleri de güncellemeyi beklenen sürede alamayacak modeller arasında.
shiftdelete
Etiketler : akıllı telefon , HTC , M8 , one m7
753201
Bu haberler ilginizi çekebilir