HTC J Butterfly Görücüye Çıktı

HTC’nin Japonya’ya özel akıllı telefonu J Butterfly görücüye çıktı. HTC J Butterfly’ın teknik özellikleri tek kelime ile büyüleyici!
14 Mayıs 2015 22:20
HTC J Butterfly Görücüye Çıktı
HTC geçtiğimiz yıllarda Japonya kullanıcıları için özel olarak ürettiği Butterfly telefonu karşımıza çıkmıştı. Firmanın bu serisinin tutulmasından sonra HTC Butterfly, Avrupa pazarına da açılmıştı. Firma bugün Butterfly serisine yeni bir telefon daha ekledi.
 
 
HTC J Butterfly ismini taşıyan bu telefon firmanın en güçlü telefonu olarak dikkat çekiyor. HTC J Butterfly, global pazarda satışa sunulan amiral gemisi One M9’dan daha üst düzey özelliklere sahip.
 
HTC J Butterfly Teknik Özellikleri ile Büyülüyor!
 
HTC J Butterfly; 4 adet 2.0 GHz hızında çalışan ve 4 adet 1.5 GHz hızında çalışan toplamda 8 çekirdekli Snapdragon 810 yonga setine, 5.2 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde Super LCD3 ekrana, 3 GB RAM’e, 32 GB depolama birimine, 2.700 mAh kapasiteli bataryaya ve suya ve toza karşı dayanıklı IPX5/IPX7 sertifikalarına sahip.
 
Cihazın en dikkat çekici noktası ise kamera bölümü. J Butterfly 13 Megapiksel Selfie odaklı ön kamaraya ve 4K video kayıt yapabilen 20.2 Megapiksel çözünürlüğünde Duo arka kameraya sahip. Kırmızı, ipek ve indigo renk seçenekleri ve plastik kasa ile gelen HTC J Butterfly, 162 gram ağırlığında ve 73x151x10.1mm boyutunda.
 
 
Sense 7 ve Android 5.0 Lollipop ile sadece Japonya’da satışa sunulacak olan HTC J Butterfly, Avrupa kullanıcılarını kıskandıracağa benziyor. Bakalım ilerleyen aylarda HTC yeni telefonu ile Avrupa pazarına açılacak mı?
shiftdelete
981368
Bu haberler ilginizi çekebilir