HTC Hima Aero'dan Yeni Sızıntılar Var

HTC, kötüye giden satış rakamlarını çıkaracağı yeni akıllı telefonu ile tersine çevirmeye çalışıyor. İşte HTC'nin kurtarıcı modeli Hima Aero hakkında ki yeni sızıntılar.
26 Temmuz 2015 10:19
HTC Hima Aerodan Yeni Sızıntılar Var
HTC One M9 iyi bir akıllı telefondu ancak HTC'nin bir nesil önceki amiral gemisi ile kıyaslandığında pek bir yenilik getirmiyordu. 2015'in HTC firması açısından felaket bir şekilde geçmesi de firmayı yeni hamleler için harekete geçmeye zorladı.
 
 
HTC Hima Aero adı ile yeni bir akıllı telefon çıkararak piyasadaki etkinliğini yeniden artırma amacında olan HTC, görünüşe göre cihazı AT&T ile anlaşarak öncelikli olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürecek. Twitter üzerinden şimdiye kadar sızdırdığı bilgilerle ün yapan Even Blass adlı kullanıcı, HTC'nin planları hakkında bilgi verdi. 
 
Söylenenlere göre HTC Hima Aero, Quad HD (1440 x 2560 piksel) ekranla gelecek ancak ekranın büyüklüğü hakkında bir bilgi alınmadı. Eğer telefon bu şekilde çıkarsa Hima Aero, ABD piyasasına sürülen ilk Quad HD ekranlı HTC akıllı telefonu olacak.
 
HTC Hima Aero'nun son çıkan Gorilla Glass 4 ile birlikte geleceği ve geliştirilmiş arka kameraya sahip olacağı da söyleniyor. RAW fotoğrafçılığına da destek vermesi beklenen akıllı telefonun bu yılın sonlarına doğru önce ABD'de, ilerleyen zamanlarda da diğer ülkelerde satışa çıkacağı belirtiliyor.
shiftdelete
609393
Bu haberler ilginizi çekebilir