HTC Hima Ace Plus'tan Yeni Sızıntılar

HTC'nin gelecek amiral gemisi M9'un farklı versiyonları olacağını zaten biliyoruz. Şimdi de One M9'un versiyonu HTC Hima Ace Plus'tan yeni sızıntılar var.
14 Ocak 2015 22:28
HTC Hima Ace Plustan Yeni Sızıntılar
HTC'nin yeni amiral gemisi büyük bir merak ile bekleniyor. Cihaz hakkında uzun süredir pek çok sızıntı ortaya çıkmıştı.
 
Daha önce Snapdragon 810 ile çalışacağı ve MediaTek işlemcili farklı bir sürümünün daha olacağı konuşulan One M9'un, Ace ve Ultra adında iki farklı varyantının daha olduğu, geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı.
 
Bugün ise HTC One M9 (Hima) Ace Plus olarak adlandırılan yeni bir modelden bilgiler ortaya çıktı.
 
HTC Desire 820 boyutlarında olacağı tahmin edilen Hima Ace Plus, 5.5 inç boyutta Quad-HD (1440x2560px) ekran ile gelecek.
 
 
3 GB RAM'in de yer alacağı belirtilen Hima Ace Plus, 32 GB dahili depolama alanı ile duyurulacak. Ayrıca MicroSD kart girişinin de olması bekleniyor.
 
İkinci parmak izi okuyucu girişimi
 
Özellikle One Max modeli sonrası, HTC'nin ikinci parmak izi okuyucu girişiminin olacağı Hima Ace Plus'ta, 20 megapiksel çözünürlükte ana kamera ve 4 ultrapiksel ön kamera yer alacak.
 
2.3 Ghz hızında 8 çekirdekli Snapdragon 810 ile çalışacak olan Hima Ace Plus, 3000 mAh batarya, Sense 7 arayüz ve Android 5.0 ya da 5.1 Lollipop ile tanıtılacak.
 
Mart ayındaki MWC'de tanıtılmayacağı söylenen Hima Ace Plus'ın yaz sonlarında, yan, Ağustos-Eylül aylarında, muhtemelen IFA 2015'te tanıtılması bekleniyor.
shiftdelete
43963
Bu haberler ilginizi çekebilir