HTC Dota'ya Sponsor Oldu

HTC Dota'ya sponsor oldu! Oyun sektörüne bir destek de HTC'den geldi. HTC, eSpor takımları ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
26 Ocak 2015 18:07
HTC Dotaya Sponsor Oldu
Oyunlara olan ilginin her geçen gün artması eSpor'un yepyeni bir sektöre dönüşmesini ve çok yüksek izleyici sayılarına ulaşmasını sağlamıştı. Kısa zaman içinde yeni amiral gemisi olan One M9 modelini tanıtmasını beklediğimiz HTC'den süpriz bir haber geldi.  
 
Günümüzde eSpor turnuvaları, yüksek katılım ve ödülleri ile dikkatleri sektörün üzerine çekmeyi başarmıştı. Telefon ve tablet üreticisi olan Tayvan'lı şirket eSpor sektöründe bir gelecek görmüş olacak ki, üç eSpor takımına sponsor oldu.
 
Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın eSpor takımından sizlere bahsetmiştik, 2015 yılına hızlı bir giriş yapan eSpor sektörü gelişmeye devam ediyor.
 
3 Takıma Sponsorluk
 
Team Liquid, Cloud9 ve Team SoloMid takımlarına sponsor olan HTC, geniş bir izleyici kitlesine reklam yapmayı planlıyor. Sponsorluk, günümüzün en popüler oyunları olan League Of Legends, Counter Strike ve Dota oyunları için yapıldı.
 
HTC, eSpor takımlarıyla sponsorluk anlaşması imzalayarak gençlere ve oyun sektörüyle ilgilenenlere hitap etmeyi amaçlıyor. Oyun sektörü, yıllar geçse de albenisini asla kaybetmeyen teknolojinin en eğlenceli parçası, kağıt üstünde mantıklı bir politika izleyen HTC için ilerleyen dönemler neler getirecek merakla bekliyoruz.
shiftdelete
49925
Bu haberler ilginizi çekebilir