HTC Desire Eye İçin Lollipop Güncellemesi Geliyor

HTC'nin selfie modeli olarak çıkardığı Desire Eye için Android 5.0 Lollipop güncellemesi geliyor. Güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde.
11 Nisan 2015 21:19
HTC Desire Eye İçin Lollipop Güncellemesi Geliyor
HTC'nin selfie odaklı ilk akıllı telefonu, sonunda uzun zamandır beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesini almaya hazırlanıyor.
 
 
Android 5.0.2 Lollipop, Tayvan'da yayınlandı
 
Tayvan'lı kaynakların paylaştığına göre HTC Desire Eye Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, Tayvan'da yayınlanmaya başladı. Pek çok yenilikle gelen güncelleme hakkında pek çok bilgi de aktarılmış durumda.
 
HTC odaklı haber ve ROM paylaşımları yapan LlabTooFer'ın paylaştığı bir tweete göre, HTC Desire Eye Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, 2.19.709.1 yapı numarası ile geliyor.
 
LlabTooFer'ın belirttiğine göre güncellemenin ROM'u 1008.9 MB boyuta sahip. Android 5.0 Lollipop yeniliklerinin yanı sıra, pek çok Sense arayüz iyileştirmesi içeren güncelleme, Sense 7'yi ne yazık ki getirmiyor.
 
Sense 7, ne zaman gelecek?
 
LlabTooFer'ın belittiğine göre Sense 7, Android 5.1 Lollipop güncellemesi ile HTC One M8 ve HTC Desire Eye gibi modellere gelecek. One M7 için Android 5.1 Lollipop güncellemesinin gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.
 
Kamera bölümünde pek çok iyileştirmenin olması beklenen güncellemeni global olarak ne zaman yayınlanacağı merak konusu. Ancak One M8'de kısa süre içerisinde ülkemize gelen Android 5.0 Lollipop güncellemesinin, Desire Eye modeli için de hızlıca geleceğini tahmin ediyoruz.
shiftdelete
253383
Bu haberler ilginizi çekebilir