HTC Aero'dan Yeni Haberler

HTC'nin geçtiğimiz günlerde sızdırılan üst seviye akıllı telefon modeli Aero, iPhone 6s Plus ve Galaxy Note 5 gibi modellere rakip olacak. İşte Detaylar...
08 Temmuz 2015 15:47
HTC Aerodan Yeni Haberler
Akıllı telefon pazarında adı geçen markalardan birisi olan HTC, maalesef son yıllardaki düşüşünü durduramıyor. One M8 modeli her ne kadar firmayı iyi duruma getirmiş olsa da One M9 ile bu durum yine eski halini aldı.
 
 
Durum böyle olunca CEO ve baş tasarımcısını değiştiren HTC, Samsung ve Apple'a karşı sağlam bir koz hazırlamaya çalışıyor. İlk defa geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan HTC Aero adındaki model, Galaxy Note 5 ve iPhone 6s Plus ile kıyasıya bir rekabete girecek gibi gözüküyor. 
 
Ortaya çıkan yeni raporlara göre Quad HD ekran ile gelecek olan HTC Aero, Snapdragon 820 işlemcisi ile oldukça güçlü bir model olacak.  
 
Kamera tarafında ise yine eski iddialı günlerine dönmek isteyen HTC, Aero modelinde F/1.9 diyafram aralığına sahip bir kameraya yer verecek. Ayrıca bu kamera RAW formatını da destekleyecek. 
 
Yeni bir tasarıma sahip olacağı belirtilen HTC Aero, ekran tarafında ise 2.5D Gorilla Glass 4 ekran paneli kullanacak.  
 
HTC Aero hakkında ortaya çıkan bu bilgiler eğer doğru ise HTC'nin bu sefer kullanıcılarını memnun edebileceğini şimdiden söylemek mümkün.
shifdelete
267656
Bu haberler ilginizi çekebilir