HTC Aero Hakkında Yeni Detaylar

HTC One M9 ile yaşadığı gerilemeyi, HTC Aero ile tersine çevirmeyi planlıyor. İşte HTC Aero hakkında ortaya çıkan yeni detaylar.
26 Haziran 2015 23:14
HTC Aero Hakkında Yeni Detaylar
One M8 ile geçtiğimiz yıl önemli başarılar elde eden HTC, bu yıl HTC One M9 ile gerileme yaşadı. One M9 sonrası M9+, E9+ ve ME 9 modellerini duyuran marka, bu modelleri hemen global olarak satışa sunmadığı için bu modeller sayesinde de ciddi gelirle elde edemedi.
 
 
HTC tarafında yeni planlar!
 
Bir süredir ise HTC'nin yeni planları konuşulmaya başlandı. Daha önce CEO ve tasarımcı değişikliğine giden marka, görünüşe göre yeni bir yapılanma içinde. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen sızıntılarda HTC'nin Aero adlı bir model üzerinde çalıştığı konuşuluyordu.
 
Pek çok özelliği ile HTC'yi tekrar yükseklere çıkarması beklenen HTC Aero modelinde kullanılacak işlemci içinse bugün önemli bir iddia geldi. 
 
HTC Aero, Snapdragon 820 ile çok güçlü olacak!
 
Söylenenlere göre One M9'da Snapdragon 810 ile başarısız olan HTC, Aero modelinde Snapdragon 820 işlemciye yer verecek. Daha yüksek performans, verimlilik ve daha az ısı sunacak Snapdragon 820, 14 ve 16 Nm mimari ile HTC Aero modelinde kullanılarak büyük başarı elde edebilir.
 
Bakalım HTC Aero, Snapdragon 820 ile başarılı olacak mı? Ayrıca yine Snapdragon 820 ile geleceği söylenen LG G4 Pro modelinin önüne geçebilecek mi?
shiftdelete
67573
Bu haberler ilginizi çekebilir