HTC 8X için WP 8.1 Güncellemesi Yayınlandı

HTC'nin son duyurduğu Windows Phone işletim sistemli modellerden olan HTC 8X için WP 8.1 güncellemesi yayınlandı. İşte güncelleme hakkında detaylar.
29 Ocak 2015 20:18
HTC 8X için WP 8.1 Güncellemesi Yayınlandı
Microsoft'un sürekli gelişimi için çalışmalarını sürdürdüğü Windows Phone, çok yakında Windows 10 adıyla yoluna devam edecek. Ancak Microsoft kadar hızlı olamayan üreticiler, Windows Phone 8.1 güncellemesini bile çok geç yayınladılar.
 
İlk olarak tüm Windows Phone işletim sistemli Nokia'lara gelen Windows Phone 8.1 güncellemesi daha sonra farklı üreticiler tarafından da yayınlanmıştı. Nokia'dan birkaç ay sonra Kasım ayında ise Samsung, Windows Phone 8.1 güncellemesini, ATIV S adlı modeli için yayınladı.
 
 
Windows Phone'lu akıllı telefonu olan bir diğer büyük üretici olan HTC ise, rakiplerinin gerisinde kaldı.
 
Üst seviye Windows Phone modeli olan HTC 8X için Windows Phone 8.1 güncellemesini, bugün itibariyle yayınlayan HTC'nin, diğer Windows Phone'lu modeli HTC 8S için Windows Phone 8.1 güncellemesinin gelmeyeceği açıklanmıştı.
 
HTC 8X için Windows Phone 8.1 güncellemesi, bazı kullanıcıların belirttiğine göre Türkiye'ye ve Almanya gibi bazı Avrupa ülkelerine geldi. HTC Windows Phone 8.1 güncellemesini henüz yayınlamışken, markanın Windows 10 güncellemesi konusunda ne yapacağı ise merak ediliyor.
shiftdelete
573668
Bu haberler ilginizi çekebilir