HP'den Star Wars Special Edition Dizüstü

HP, Star Wars Special Edition dizüstü modelini yayınladı. İşte Star Wars: Güç Uyanıyor filminden esinlenen yeni dizüstü modelinin teknik özellikleri ve detayları...
26 Ekim 2015 16:09
HPden Star Wars Special Edition Dizüstü
Star Wars : Güç Uyanıyor filminin vizyon tarihine geri sayım devam ederken, firmaların da bu heyecandan en iyi şekilde istifade etmeye çalıştığı görülüyor. Mobil ve konsol oyunlarından sonra tematik cihazlar da görünmeye başladı.
 
HP'nin yeni dizüstü bilgisayarı Star Wars Special Edition adını taşıyor ve dış tasarım itibariyle hikayedeki karanlık tarafın çizgilerini yansıtıyor. Donanım özellikleri itibariyle de cihazın gücü temsil ettiğini söyleyebiliriz. 
 
 
15.6 inçlik Full HD ekrana sahip olan cihazda Skylake işlemciler, opsiyonel Nvidia GeForce grafik kartı, 12GB'a kadar RAM, 2TB'a kadar HDD, kırmızı arka aydınlatmalı klavye ve Bang Olufsen hoparlör, 7 saate kadar kullanım süresi şeklinde özellikler yer alıyor. 
 
 
Gri ağırlıklı dış tasarımda Darth Vader ve imparatorluk askerleri boy gösterirken araya kırmızı renkler serpiştirilmiş. Güç adaptöründe de imparatorluk askerleri bizi bekliyor. İç tarafta ise 1000 civarında görsel, arka plan resmi, ses şemaları, fontlar, çizgi roman kitapları ve film fragmanları yer alıyor. Modelin 699$ başlangıç fiyatı bulunuyor.  
donanimhaber
472667
Bu haberler ilginizi çekebilir