Her Yere Yapışan Kılıf Zero G

Ünlü bağış platformu Kickstarter'ın son projelerinden Zero G yerçekimine meydan okuyor. Özel tasarımı sayesinde her yüzeye kolayca tutunan kılıfın, şu an için sadece iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri mevcut.
06 Nisan 2015 21:55
Her Yere Yapışan Kılıf Zero G
Popüler bağış platformu Kickstarter'ın destek bulduğu en son projelerden Zero G, Apple'ın yeni akıllı telefonlarını istenilen her türlü yüzeye konumlandırabiliyor.
 
 
 
Dış görünüş itibariyle iPhone 6 ile iPhone 6+ için hazırlanmış basit bir kılıf gibi görünen, kılıf görevini de üstlenen ancak esas farkını arkasında yer alan mikro seviyedeki vantuz birimleri sayesinde koyan ZeroG, bu sayede herhangi bir yapışkan madde kullanılmadan telefonların cam, beton ya da tahta gibi düz zeminlere konulmasına imkan tanıyor. Böylelikle başta selfie (özçekim) fotoğraf ve videolar olmak üzere birçok farklı işlem için rahatlıkla kullanılabilen ürün, su ile temizlenebilir vantuzları sayesinde de uzun süreli bir çözüm oluşturuyor.
 
 
Kickstarter'da konan 25,000$ hedefi bitimine daha 23 gün kala 29,739$ seviyesine taşımaya başaran Zero G, yapılacak en az 39$ bağış ile 2015 Mayıs ayında elde edilebiliyor.
donanımhaber
828477
Bu haberler ilginizi çekebilir