Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 5

Siz değerli okuyucularımız için derlediğimiz her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama yazımız karşınızda...
12 Temmuz 2015 22:14
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 5
Haftanın Android uygulamalarının tanıtıldığı bu yazımızda, en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama.
 
 
 
Tooltapp
 
Android telefon ya da tabletinizde mobil uygulamalar, haberler, oyunlar ve ipuçları görebileceğiniz Tooltapp uygulaması, tamamen Türkçe arayüzü ile en güzel içerikleri kullanıcılarına sağlamakta.
 
Özellikle mobil uygulama önerileri ve haber takibi yapmak isteyenlerin sevebileceği Tooltapp uygulaması, deneyenlerin %94 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.
 
Tooltapp uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.
 
 
Facets
 
Akıllı telefon ya da tabletiniz için başarılı parallax tarzı duvar kağıtları edinebileceğiniz Facets uygulaması, onlarca yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı içeriyor.
 
Farklı kategoriler altında dikkatinizi çekebilecek duvar kağıtlarına yer verilen Facets uygulaması, deneyenlerin %90 kadarı tarafından beğenilmiş.
 
Facets uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.
 
 
BackCountry Nav Topo Maps GPS
 
Android telefon ve tabletler için 3 boyutlu bir harita uygulaması olan BackCountry Nav Topo Maps GPS, haritada arazi şartlarını detayları ile gösteriyor.
 
Çevrimdışı özelliği sayesinde internet olmadan kullanılabilen BackCountry Nav Topo Maps GPS uygulaması, kullanımı kolay arayüzü ile çok fazla tercih ediliyor.
 
BackCountry Nav Topo Maps GPS uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.
 
 
No Crop Insta Collage
 
Instagram'da kare olmaması nedeniyle paylaşamadığınız fotoğrafları kare hale getirip, farklı arka planlar ile dikkat çekici hale getirebileceğiniz No Crop Insta Collage uygulaması, kullanımı kolay arayüzü, başarılı efekleri ve Android 2.3 üzeri akıllı telefon ve tabletde kullanılabilmesi ile yüzbinlerce kişi tarafından tercih ediliyor.
 
No Crop Insta Collage uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.
 
 
MetiSafe
 
İlaç alan kullanıcıların ilaçları doğru saatte alabilmesi için başarılı bir hatırlatma uygulaması olan MetiSafe, kullanımı kolay arayüzü ve hafif yapısı ile deneyenlerin %90 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.
 
MetiSafe uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.
shiftdelete
981283
Bu haberler ilginizi çekebilir