Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 5

Siz değerli okuyucularımız için derlediğimiz her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama yazımız karşınızda...
04 Temmuz 2015 19:03
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 5
Her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama yazımızda, en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte sizin için seçtiğimiz Android uygulamaları.
 
 
 
Otopark Bul
 
Park sorunu yaşayanların yakınlarındaki park yerlerini öğrenebilecekleri kullanımı kolay Otopark Bul uygulaması, deneyenlerin %96 kadarı tarafından tam puan almış. Android 4.1 ve üzeri sürümler ile çalışan akıllı telefonlara yüklenebilen Otopark Bul, küçük boyutu çok hafif çalışıyor.
 
 
Döviz Borsa Altın
 
Çok küçük boyutlu ve çok sade bir borsa, döviz ve altın takip uygulaması olan Döviz Borsa Altın, halen gelişimini sürdürüyor. Android 2.3 ve üzeri sürümler ile çalışan akıllı telefonları destekleyen Döviz Borsa Altın uygulaması, çok basit bir arayüzle geliyor.
 
 
Popcar
 
Araba kiralamak isteyenlerin denemesi gereken uygulamalardan biri olan Popcar ile araba kiralayabileceğiniz yerleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan akıllı telefonlara yüklenebilen uygulama, deneyenlerin %82 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.
 
 
Wallrox Wallpapers
 
İçerisinde Quad HD çözünürlüklü yüzlerce duvar kağıdının yer aldığı Wallrox uygulaması, Material Design dahil olmak üzere çok çeşitli kategorilerde duvar kağıtları içeriyor. Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan akıllı telefonları destekleyen Wallrox uygulaması ile akıllı telefonunuza renk katabilirsiniz.
 
 
Musixmatch
 
Akıllı telefonlardaki şarkıları, sözlerini göstererek oynatabilen ve kullanıcısına karaoke yapma olanağı sunan Musixmatch uygulaması, kolay kullanım sunuyor. Spotify ve Google Play Music desteklerine sahip Musixmatch uygulamasını, Android 2.3 ve üzeri sürümler ile çalışan akıllı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
shiftdelete
182422
Bu haberler ilginizi çekebilir