Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 5

Bugün de siz değerli okuyucularımız için farklı farklı kategorilerden, birbirinden güzel 5 adet uygulamayı bir araya getirdik. Karşınızda her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama!
07 Haziran 2015 20:54
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 5
Google'ın geliştirmeye devam ettiği, Android'in resmi uygulama mağazası Play Store'da, milyonlarca oyun ve uygulama yer alıyor. Bu uygulamalar arasından en iyilerini siz okuyucularımız derledik.
 
 
 
Runtastic
 
En popüler ve gelişmiş adım sayar uygulamalarından Runtastic, material design odaklı arayüzü ile hem hafif, hem de çok kolay kullanılabiliyor. Ek satın alımlar ile gelişmiş özellikler sunan uygulama, deneyenlerin %90 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.
 
 
Gif Me! Camera
 
Selfie odaklı çeşitli fotoğraf uygulamalarının geliştiricisi olan XnView tarafından geliştirilen Gif Me! Camera uygulaması ile, 14 saniyeye kadar gif çekimi yapabilirsiniz. Gif Me! Camera uygulaması, Android 2.2 ve üzeri sürümler ile çalışan cihazlara yüklenebiliyor.
 
 
Windows Phone Launcher
 
Android cihazlara Windows Phone arayüzünü getiren Windows Phone Launcher uygulaması, tema desteği ile çok beğeniliyor. Windows Phone Launcher uygulamasını, Android 2.3 ve üzeri sürümler ile çalışan cihazlara yükleyebilirsiniz.
 
 
LED Blinker
 
Android telefon ya da tabletinizdeki bildirim LED'ini kontrol etmenizi kolaylaştıran LED Blinker uygulaması, benzer uygulamalara kıyasla çok daha kolay kullanılabiliyor. LED Blinker uygulamasını, Android 2.3 ve üzeri sürümler ile çalışan cihazlara yükleyebilirsiniz.
 
 
Google Fotoğraflar
 
Google'ın yenilenen Fotoğraflar uygulaması, sınırsız depolama alanında fotoğraflarınızı kontrol etmenizi sağlıyor. Google Fotoğraflar uygulamasını, Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan cihazınıza yükleyebilirsiniz.
shiftdelete
116026
Bu haberler ilginizi çekebilir