Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 4

Bugün de siz değerli okuyucularımız için farklı farklı kategorilerden, birbirinden güzel 5 adet uygulamayı bir araya getirdik. Karşınızda her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama!
24 Mayıs 2015 00:38
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 4
Google'ın geliştirmeye devam ettiği, Android'in resmi uygulama mağazası Play Store'da, milyonlarca oyun ve uygulama yer alıyor. Bu uygulamalar arasından en iyilerini siz okuyucularımız derledik.
 
 
Minima Live Wallpaper
 
Material design ve parallax duvar kağıtları içeren Minima Live Wallpaper uygulaması, akıllı telefon ve tabletiniz için onlarca yüksek çözünülrüklü duvar kağıdı içeriyor. Uygulamayı Android 3.1 ve üzeri sürümler ile çalışan telefon ve tabletinize yükleyebilirsiniz.
 
 
 
ClassUp
 
Eğitim hayatında program yapamayanlar için gelişmiş bir haftalık program uygulaması olan ClassUp, pek çok öğrencinin daha stabil şekilde çalışmalarını sürdürmesini sağlamak için geliştirilmiş. Uygulamayı Android 2.3 ve üzeri sürümler ile çalışan akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyebilirsiniz.
 
 
S Launcher
 
Galaxy S6 görünümü ile güncellenen S Launcher, yine binlerce ikon paketini ve temayı destekleyebilmesinin yanı sıra, Xwidget uygulaması ile Galaxy S6'ya en yakın arayüzü sunuyor. Uygulamayı Android 4.0 ve üzeri sürümlerle çalışan telefon ve tabletinize yükleyebilirsiniz.
 
 
Ginger Klavye
 
Türkçe dil desteğine sahip, görsel açıdan başarılı bir klavye uygulaması olan Ginger Klavye, gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Uygulama aynı zamanda emojiler ve kaydırarak yazma gibi özelliklere de sahip.
 
 
 
KineMaster
 
Full HD videoları düzenleyebilen KineMaster uygulaması, gelişmiş bir video düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan telefon ve tabletlerinize yükleyebilirsiniz.
 
shiftdelete
941276
Bu haberler ilginizi çekebilir