Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 4

Birbirinden güzel uygulamaları sizler için bir araya getirdiğimiz köşemiz için seçtiğimiz uygulamalar bu haberde sizleri bekliyor, hem de ücretsiz indirme linkleri ile birlikte...
11 Mayıs 2015 20:06
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 4
Bu haftanın Android uygulamaları köşesinde bir çok kategori içinden özenle seçtiğimiz uygulamaları siz değerli okuyucularımız için bir araya getirdik. 
 
 
 
Butterfly TV
 
Türk geliştiricilerin Periscope ve Meerkat rakibi canlı yayın uygulaması Butterfly TV, kullanımı kolay arayüzü ile başarılı bir deneyim sunuyor. Uygulama rakip uygulamalardan farklı olarak drone desteğine de sahip.
 
 
 
 
Smart Launcher 3
 
3. sürümü ile baştan aşağı yenilenen Smart Launcher, yine en stabil uygulamalardan biri. Uygulama Material Design yenilikleri ile güncellenmesine karşın, yine aynı stabil yapısını koruyor.
 
 
 
 
 
AfterFocus
 
Adından anlayabileceğiniz gibi sonradan odaklama yapmanızı sağlayan AfterFocus, aynı zamanda ek efektler ile başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.
 
 
 
 
Water Your Body
 
Eğer düzenli olarak su içmeyi unutuyorsanız, Water Your Body uygulamasını deneyebilirsiniz. Water Your Body uygulaması ile su içtiğiniz kaba göre, gün içinde ne kadar su içmeniz gerektiğini ve ne kadar su içtiğinizi takip edebileceksiniz.
 
 
 
 
Kanvas Keyboard
 
Normal klavye uygulamalarında bulamadıınız özelliklere sahip olan Kanvas Keyboard ile, çok havalı mesajlar gönderebilirsiniz.
 
shiftdelete
40197
Bu haberler ilginizi çekebilir