Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 3

Andoid cihaz kullananların kaçırmaması gereken uygulamaları siz değerli okuyucularımız için derledik. Bu uygulamalar çok işinize yarayacak!
28 Nisan 2015 13:26
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 3

1. UCCW – Kendi Widget’ınıYarat

Buradan İndir

Akıllı telefonunuzun kendi widgetlarından sıkıldınız mı? O zaman bu program tam sizlik, UCCW kendi widget’larınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Bir sürü tema seçeneği olan program, cevapsız arama widget’ından düşük pil uyarı widget’ına kadar, istediğiniz widget’ı oluşturmanıza yardımcı oluyor.

 

2. Cover – Tüm Uygulamaların Bir Yerde

Buradan İndir

Cover, çok yetenekli bir kişiselleştirme uygulaması olup, tüm uygulamalarınızı bir araya toplayıp kilit ekranınıza yerleştirmeye yarıyor. Ücretsiz olan Cover aynı zamanda da, işte, evde ya da araçta en çok kullanılan uygulamaları ezberleyip, size uygulama aratmadan, sık kullanılanlar sekmesine ekliyor.

 

3. Light Flow – LED & Bildirimler

Buradan İndir

Eğer LED bildirim ışığı olan bir akıllı telefonunuz varsa, Light Flow size LED ışığınızdan daha çok faydalanmanın yollarını gösterecek! Şöyle ki, SMS, e-mail, aramalar hatta ve hatta düşük pil uyarısı için bile farklı renklerde ve ritimlerde LED bildirimi alacaksınız. Bu ücretsiz uygulamayı mutlaka denemelisiniz…

 

4. Lux – Otomatik Aydınlatmayı Biraz Geliştirdik

Buradan İndir

Lux, akıllı telefonlarımızda ki otomatik aydınlatma özelliğini biraz daha geliştirmiş. Oldukça kullanışlı olan uygulama aynı prensip ile çalışıyor ve ortam ışığına göre ekran parlaklığını ayarlıyor. Lux,akıllı telefonlarda entegre gelen uygulamaya göre, tabi ki biraz daha iyi bir performans sunuyor.

 

5. Tasker – Android Cihazınızı Kişiselleştirin

Buradan İndir

Tasker uygulaması, kişiselleştirme anlayışına yeni bir boyut getiriyor! Android cihazınızı yaptığınız hareketlere göre kişiselleştirebileceğiniz bu uygulama ile saat, lokasyon, kısayollar ve daha bir çok şey üzerinde değişiklik yapmak mümkün. Uygulamanın tek kötü tarafı ücretli olması ama yine de denemeye değer!

incehesap

950240
Bu haberler ilginizi çekebilir