Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 2

Andoid cihaz kullananların kaçırmaması gereken uygulamaları siz değerli okuyucularımız için derledik. Bu uygulamalar çok işinize yarayacak!
26 Nisan 2015 02:00
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 2

1. tTorrent – Akıllı Telefonunuz İçin En İyi Torrent Uygulaması

Buradan İndir

Normal hayatınızda torrent kullanan biriyseniz, ne gibi kolaylıklar sağladığını da çok biliyorsunuz. Sadede gelecek olursak tTorrent, PC'lerimizde kullandığımız torrent programlarını akıllı telefonlarımıza taşıyan çok hızlı ve kaliteli bir uygulama. 

 

2. HoverChat – Gelen Mesajı Cevaplamak Artık Çok Daha Kolay

Buradan İndir

Sırf bir mesaj yollamak için, yaptığınız işi yarıda kesmekten nefret ediyorsanız, bu uygulama tam da size göre! HoverChat sayesinde, aynı anda hem film izlemek, hem de mesaj yollamak mümkün. Bu arada kişiselleştirilebilir mesajlaşma ekranını da unutmayalım.

 

3. Mighty Text –  Bilgisayardan ve Tabletten SMS Yollama Devri Başladı

Buradan İndir

Mighty Text sayesinde, herhangi bir mesajı kaçırma devri sona eriyor, nasıl mı? Mighty Text gelen kutusuna akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve hatta notebookunuzdan erişmek mümkün. Ücretsiz olan bu uygulamayı Gmail hesabınızla da kullanabileceğinizi belirtelim.

 

4. Cerberus – Alabileceğin En İyi Koruma Burada

Buradan İndir

Cerberus, herkesin telefonunda olması gereken bir anti-hırsızlık uygulaması. Bu harika uygulama, çalınan cihazı sadece takip etmekle kalmıyor aynı zamanda da kendi web sitesi üzerinden cihaza erişim olanağı sağlıyor. Uzun lafın kısası uzaktan erişim ile telefonunuzu kilitleyebilir, içindeki bilgileri silebilir, hatta alarmını bile açabilirsiniz...

 

5. Muzei – Android Ana Ekranınızı Müzeye Dönüştürün

Buradan İndir

Sanattan hoşlanıyorsanız, daha doğrusu ünlü tablolar ile ilgileniyorsanız bu uygulama tam size göre. Muzei, dünyaca ünlü ressamların eserlerini akıllı telefonunuza getiriyor ve bununla da kalmıyor, her gün yeni bir eser, yani yeni bir duvar kâğıdı ile sizleri karşılıyor.

incehesap

900051
Bu haberler ilginizi çekebilir