Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 1

Andoid cihaz kullananların kaçırmaması gereken uygulamaları siz değerli okuyucularımız için derledik. Bu uygulamalar çok işinize yarayacak!
26 Nisan 2015 02:00
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 5 Uygulama - 1

1. BuyMeaPie – Alışveriş Listesi

Buradan indir

5 milyondan fazla indirilen bu uygulama türünün en meşhuru diyebiliriz. Bulut üzerinden senkronize edilebilen uygulamaya ister akıllı telefonunuzdan, isterseniz de web üzerinden ulaşıp alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz ve yine farklı cihazlardan listenize ulaşabilirsiniz. Bunların dışında listenizi istediğiniz kişiyle de paylaşabilirsiniz hatırlatalım. Uygulamanın hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu var.

 

2. Google Keep – Not ve Liste Oluşturma Uygulaması

Buradan indir

Bu uygulamamız unutkan olan ve hatırlatıcı notlar tutan kullanıcılarımız için biçilmiş kaftan. Google Keep sayesinde notlarınızı renklerle kodlayabilir, fotoğraf ekleyebilir, hatta ve hatta sesli mesajlarınızı yazıya aktabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

 

3. Swype – Daha Hızlı Yaz

Buradan indir

 

Küçük ekranlı cihazlarda bişeler yazmak zor ve uzun zaman alan bir iş. Sizde böyle düşünüyor ve bu durumdan daha iyi bir klavye uygulamasıyla kurtulmak istiyorsanız, Swype tam size göre. Swype'a alışır alışmaz, garanti ediyoruz ki başka bir klavyede yazmak istemeyeceksiniz.

 

4. Plague – Paylaştığın Bilgiler Virüs Gibi Yayılacak

Buradan indir

Bilgi çağında yaşadığımız bir gerçek, dolayısıyla insanlar da paylaştığı şeylerin nereye, ne kadar, ne hızda ulaştığını merak ediyor. Plauge uygulaması da, paylaştığın bilgiyi adeta bir salgın edasıyla herkese ulaştırmaya çalışıyor. Ücretsiz olan bu uygulama, paylaşımlarınız nerede olduğu ve kaç kişiye ulaştığının bilgisini de veriyor.

 

5. Link Bubble Browser

Buradan indir

Ücretli ve Ücretsiz olmak üzere iki versiyonu olan Link Bubble Browser, klasik web tarayıcısı deneyimini gömmeye geldi. Artık tarayıcının başında saatler harcamanıza gerek kalmayacak! Link Bubble Browser internette sörf yaparken açmak istediğiniz diğer sayfaları, arka planda bir baloncuğun içinde yüklerken sizde bulunduğunuz sayfada özgürce dolaşabiliyorsunuz.

incehesap

682241
Bu haberler ilginizi çekebilir