Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 4 Uygulama - 5

Siz değerli okuyucularımız için derlediğimiz her Android kullanıcısında olması gereken 5 uygulama yazımız karşınızda...
30 Ağustos 2015 13:59
Her Android Kullanıcısında Olması Gereken 4 Uygulama - 5
Google'ın geliştirmeye devam ettiği, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store'da, milyonlarca oyun ve uygulama yer alıyor. 
 
 
Haftanın Android uygulamalarının bir başka haftasında, en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Android uygulamaları.
 
 
Nano Launcher
 
Android telefonunuzun ana ekranına renk katacak Nano Launcher, akıllı hatırlatma özelliği ile bir uygulamayı çok uzun süre kullanırsanız uyarı veriyor, hafif yapısı ile sorunsuz çalışıyor.
 
 
 
TV Show Time
 
Televizyon dizilerini yoğun olarak takip ediyorsanız, TV Show Time uygulaması ile yayın zamanlarını detaylı olarak takip edebilir, diğer izleyicilerin izledikleri dizilere yaptıkları yorumları görebilirsiniz.
 
 
 
Ekolayzır & Bass Booster
 
Akıllı telefonunuzun sesini arttırmak istiyorsanız, Ekolayzır & Bass Booster uygulaması ile telefonunuzun sesini belli oranda arttırabilir, müzik zevkinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.
 
 
 
Slayt Gösterisi Hazırlayıcı
 
Akıllı telefonunuzunda çektiğiniz fotoğraflar ile başarılı slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz Slayt Gösterisi Hazırlayıcı, hafif yapısı ve çok sayıdaki ek özelliği ile deneyenlerin %86 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.
 
shiftdelete
144224
Bu haberler ilginizi çekebilir