Hangi LG Modeleri Android 5.0 Güncellemesi Alacak?

G2 ve G3 modelleriyle satış rakamlarını ciddi oranda artıran LG'ye, gözler Android 5.0 Lollipop çıkmasıyla beraber çevrilmişti. LG'den güncelleme konusunda bilgiler gelmeye başladı. Peki Hangi LG Modeleri Android 5.0 Güncellemesi Alacak?
24 Ekim 2014 19:12
Hangi LG Modeleri Android 5.0 Güncellemesi Alacak?
Geçmişten günümüze Android arenasında güncelleme konusunda karnesi epey kötü olan LG, Optimus G modeliyle beraber hem ürünlerine hem de yazılımlarına yeni bir sayfa açmayı başarmıştı. Ondan sonra LG Optimus L ailesine bile bir noktaya kadar güncelleme veren firma, yazılımlarını geç de olsa günceller pozisyona gelmişti.
 
 
Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Android 5.0 Lollipop ile beraber, gözler üreticilere çevrilmişti. Hangi cihaz üreticisi, hangi telefonlarına Android 5.0 Lollipop güncellemesini vereceklerdi?
 
Google ve Motorola başta olmak üzere; Sony, HTC, One Plus, Asus ve kısmen Samsung, Android 5.0 Lollipop güncellemesiyle iligli yorumlar ve model bilgileri verdi. Fakat LG tarafından konuyla ilgili pek bir ses çıkmamıştı.
 
Kullanıcılar yoksa yine mi diye korkmaya başlamıştı ki, LG tarafından da Android 5.0 Lollipop güncellemesiyle ilgili haberler gelmeye başladı.
 
Hangi LG modelleri Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacak?
 
Henüz LG tarafından resmi bir açıklama olmamasına karşın, Belçika ve Hollanda'da faaliyet gösteren bir teknoloji sitesi, LG'ye yakın kaynaklardan elde ettiği bilgileri paylaştı.
 
2014'ün sonlarına doğru LG G3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanacak.
 
Ayrıca LG;
 
 
modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesini verecek. Bu modellere güncelleme ne zaman gelir tam billinmemekle beraber, ayrıca LG'nin Optimus G Pro ve Optimus G modellerine güncelleme verip vermeyeceği henüz belli değil. 
shiftdelete
376887
Bu haberler ilginizi çekebilir