Haftanın Mobil Oyunlarından CounterSpy

Haftanın Mobil Oyunlarından CounterSpy , Playstation'dan sonra şimdi de iOS ve Android sürümleriyle bizlerle. Şahsına münhasır bir oyun olan CounterSpy farklı tarzı ve harika çizimleriyle gerçekten çok etkileyici!
22 Eylül 2014 21:46
Haftanın Mobil Oyunlarından CounterSpy
Özünde bir casusluk oyunu olan CounterSpy, PlayStation platformundan sonra Android ve iOS içinde yayınlandı. 
 
Oyun içerisinde bizleri, bir taraftan bitmek bilmeyen harika espriler, öbür taraftan kendine has çizimler ve son olarak da kulağı tırmalamayan müzikler bizleri karşılıyor.
 
 
Oyunun asıl amacı ise soğuk savaş dönemindeki bir uzay yarışında, ajanımız Doğu ve Batı bölgelerinden herhangi birinin süper güç haline gelmesini ve aya atom bombası atmasını engellemek için çalışıyor.
 
Oyunun kendine has çizgileri ve grafik yapısı ise oyunculara daha önce görmediği eğlenceli bir deneyim sunuyor. Tabi bu eğlencenin asıl kaynağı için ajanımızın girdiği diyaloglar diyebiliriz. Ajanımızın girdiği diyaloglar oyunun eğlenceli kısmının yüzde seksenini oluşturuyor desek herhalde yanılıyor olmayız.
 
 
Android için 263 MB büyüklüğünde olan oyun, Android 4.2 ve üzeri sürümlerde destekleniyor. Google Play üzerinden 10,79 TL karşılığında satın alabileceğiniz oyunu buradan indirebilirsiniz.
 
iOS tarafında ise 206 MB büyüklüğünde ki oyun iOS 7.0 ve üzeri sürümlerde destekleniyor. App Store üzerinden 10,49 TL karşılığında satın alabileceğiniz oyunu buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : Android , App Store , Apple , iOS , Play Store
562460
Bu haberler ilginizi çekebilir