Haftanın iOS Uygulamalarından musiXMatch

Haftanın iOS uygulamalarından musiXMatch , müzik ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tasarlanmış bir uygulama...
01 Kasım 2014 12:46
Haftanın iOS Uygulamalarından musiXMatch
musiXMatch uygulamasını bir cümleyle özetlemek istersek, "aşırı müzik isteklerinizi karşılayabileceğiniz ender uygulamalardan biri" şeklinde tanımlayabiliriz. Çünkü, uygulama sayesinde hem öğrenmek istediğiniz şarkılar hakkında bilgi sahibi olabiliyor hem de sözlerini merak ettiğiniz şarkıların sözlerini bulabiliyorsunuz.
 
 
Sözlerin parçaya eş zamanlı olarak akması, yabancı şarkılarda anlamayı kolaylaştırırken, Türkçe şarkılarda ise vurguların daha iyi anlaşılmasını olanak sağlıyor. Shazam'a benzer bir şekilde, ortamda çalan şarkının uygulamaya dinletilerek adının ve sanatçısının öğrenilebilmesi de musiXMatxh'in yetenekleri arasında. Uygulamada trend şarkı sözlerini görmek, iOS cihazınızda yüklü olmasa dahi istediğiniz şarkılar için "şarkı sözü arama" yapmak da mümkün. Cihazınızdaki parçalar ise uygulamada otomatik olarak "My Music" bölümü altında listeleniyor.
 
Uygulamanın en güzel yanlarından biri de arkaplanda otomatik olarak çalışabilmesi. İstediğiniz bir şarkıyı dinlerken uygulamadan çıktığınızda şarkı geri planda çalmaya devam ediyor ve siz bir başka işlemi yürütebiliyorsunuz.
 
22 MB büyüklüğündeki uygulamayı buradan indireblirsiniz.
shiftdelete
92131
Bu haberler ilginizi çekebilir