Haftanın iOS Uygulamalarından Alfred Remote

Haftanın iOS uygulamaları köşesinde yine en yeni, en kullanışlı ve en eğlenceli uygulamaları sizin için seçtik. İşte karşınızda haftanın ios uygulamaları.
31 Ocak 2015 23:07
Haftanın iOS Uygulamalarından Alfred Remote
iOS ile Mac arasındaki entegrasyon her yeni iOS ve Mac sürümünde artsa da iPhone ya da iPad üzerinden Mac'leri yönetmek için Apple'ın varsayılan olarak verdiği bir destek henüz bulunmuyor.
 
 
Bu açığı başarılı bir şekilde dolduran Alfred Remote uygulaması, Alfred 2 uygulaması ile entegre çalışıyor ve iOS cihaz üzerinden Mac'inizde işlemler yapmanızı sağlıyor. Uygulamayı kullanıbilmek için Mac'te Alfred 2'nin yüklü olması gerekiyor. Alfred Remote uygulamasını iOS cihazınıza yükledikten sonra Alfred 2 arayüzünü cihaz üzerinde görebiliyorsunuz.
 
 
Alfred Remote ile Mac'te uygulamaları çalıştırmak / kapatmak, dizinler açmak, Mac'i kilitlemek, uykuya almak, uyandırmak, kapatmak, web siteleri açmak, çöp kutusunu boşaltmak gibi birçok işlem yapılabiliyor. Eğer Alfred 2 Powerpack kullanıcısıysanız, iTunes üzerinden şarkı dinlemek, parçalara yıldız vermek, albümleri rastgele oynatmak da mümkün. 
 
Alfred Remote uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
854479
Bu haberler ilginizi çekebilir