Haftanın iOS Uygulamaları Burada!

App Store’da yer alan en iyi ve en güzel İOS Uygulamaları haberimizde..
16 Aralık 2017 18:37
Haftanın iOS Uygulamaları Burada!
Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları
 
Her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.
 
Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.
 
 
Profesyonel görünümde logolar, el ilanları, etiketler, davet kartları ve daha fazlasını nostaljik bir görünümde hazırlamak için Vintage Logo Maker & Creator uygulamasını deneyebilirsiniz. Zengin içeriğiyle neredeyse sınırsız sayıda kombinasyon oluşturmanız mümkün. Hızlı bir logo çözümü arıyorsanız bu uygulamayı kaçırmayın.
 
 
E-posta, SMS ve Facebook’a birden fazla fotoğraf veya video yüklemek için Instamail uygulaması yanınızda. Uygulama sayesinde iPhone ve iPad cihazlardaki sınırlamaya takılmaktan kurtuluyorsunuz.
 
 
 
 
Tek tıkla kişilerinizin yedeğini almak, bu yedeği e-posta adresinize göndermek, adres defterinizi Excel’e aktarmak ve herhangi bir iOS cihazınızdaki kişilerinizi geri getirmek istiyorsanız Easy Backup Pro tam da aradığınız uygulama. Hatta yedeklerinizi Dropbox, Google Drive gibi bulut servislere de aktarabilir, rehberinizdeki aynı girdileri temizleyebilirsiniz.
 
 
 
Hem iOS hem de macOS için güçlü bir boyama ve fotoğraf düzenleme uygulaması olan Artstudio Pro güncellemesiyle birlikte Metal, iCloud Drive, Apple Pencil ve 64-bit çoklu çekirdek gibi teknolojilerin tüm avantajlarından faydalanıyor.
 
 
Metinleri, konuşmaları çevirmenin yanı sıra gerçek zamanlı tercümanlık yeteneklerine sahip olan Live Translator tüm dünyada iletişim kurmanızı kolaylaştıracak kadar yetenekli. 40 dilde konuşma, 100 dilde de metin çeviren uygulama oldukça işlevsel.
 
 
 
 
shiftdelete
53374
Bu haberler ilginizi çekebilir