Haftanın En İyi 6 Mobil Oyunu

Bu haftanın en iyi 6 mobil oyununu indirme linkleri ile birlikte sizler için derledik. İşte bu hafta çıkmış en iyi 6 mobil oyun...
18 Ocak 2016 15:53
Haftanın En İyi 6 Mobil Oyunu

Bu haftanın en iyi 6 mobil oyunları ile hem sıkılmaya başladığınız oyunlara alternatif, hem de yeni oyun arayanlara kolaylık sağlamak için indirme linkleri ile birlikte sıralıyoruz:

 

Le Voyage (iOS)
 

 
Fransızca "Yolculuk" anlamına gelen bir kelime ve esinlenildiği eserin Jules Verne'nin neredeyse herkes tarafından okunmuş olan Ay'a Yolculuk romanı. Aynı zamanda Georges Méliès'in yönetmenliğini yaptığı filmden de esinlenen geliştirici Hugo Hernan Saez, bizlere oldukça ilginç bir oyun sunmuş. siyah-beyaz grafiklere sahip olmasına rağmen sizi bağlayan bir yapıda olan Le Voyage, iOS kullanıcıları şçin bambaşka bir deneyim sunacağını tahmin ediyorum.
 
 
 
 
The Smurfs: Epic Run / Şirinler Epic Run (Android & iOS) 
 

 
"Uzuun yıllar önce ormanın derinliklerinde yaşayan küçük mavi yaratıkların olduğu gizli bir köy vardı. onlar kendilerine Şirinler derdi..." diye başlayan klasik girişiyle 7'den 77'ye izleyenleri ekrana kilitleyen bu çizgi filmin şimdi de Ubisoft'un elinden çıkan bir oyunu oldu. Rayman Adventures gibi tarzdaki oyunlara çok benzeyen Şirinler Epic Run'da Gargamel ve Azman ikilisinin kilitlediği Şirinleri kurtaracağız. Denemeye değer.
 
 
 
 
 
Star Trek Timelines
 
 

 
Türkiye'de unutulmaz aktör Sadri Alışık'ın Turist Ömer serisinde "Turist Ömer Uzay Yolunda" olarak geçen Star Trek, yani Uzay Yolu filminin resmi oyunu olan Star Trek Timelines adlı oyun Android ve iOS cihazlarında bir hayli zevkli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Strateji bazlı RPG oyunu olan Star Trek Timelines özellikle bu yapımı sevenler için güzel bir hava katacağı kesin.
 
 
 
 
 
 
 
The Pit (Android & iOS)
 

 
Sıkıntılı ve sinir bozucu oyun yaparak bağımlılık yaratan firma haline gelen Ketchapp'ın o efsane ekibinden bir yeni oyun daha. The Pit adındaki yeni oyunlarında sonsuz koşu oyunlarına benzeyen basit bir oyun ortaya çıkarmışlar. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bir yandan içten içe bağımlılık yaparken diğer bir yandan sizin sinirlerinizi alt üst edecek.
 
 
Android - The Pit İndir
 
 
 
 
Voxel Fly VR (Android & iOS)
 

 
Deneysel bazda 3 boyutlu bir dünya yaratan ve uçan arabalar gibi geleceğin klasik düşüncelerini konu alan Voxel Fly VR'ın en dikkat çekici özelliği adından da anlaşılacağı gibi VR, yani sanal gerçeklik desteği. Cardboard gibi telefonunuzdan sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz bir ekipmanınız varsa oynamaktan fazlasıyla haz alacağınız oyun Cardboard olmadan da oynanabiliyor. Ama VR'ın vereceği tad apayrı olduğunu belirtelim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Battle of Warplanes (Android, iOS & Windows Phone)
 

 
Battle of Warplanes aynı anda Android, iOS ve Windows Phone platformuna gelen ve gerçek zamanlı bir savaş deneyimi sunabilen bir mobil oyun olarak karşımızda. Oldukça güzel grafikleri ile göz dolduran oyun savaş uçağı ile düşman uçaklarını dağıtmaya çalışacağınız hoş bir yapım. Ücretsiz olmasıyla da dikkate değecek Batte of Warplanes kendini oynatacak bir oyun olduğu belli.
 
 
 
Windows Phone - Battle of Warplanes İndir
webtekno
186024
Bu haberler ilginizi çekebilir