Haftanın Android Uygulamaları Burada!

Bu haftaki android uygulamaları haberimizde..
10 Aralık 2017 20:55
Haftanın Android Uygulamaları Burada!
Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store’da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.
 
Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!
 
Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var.
 
 
Kendisini en hızlı ve pratik Launcher uygulaması olarak tanıtan KISS Launcher, normal arayüz uygulamalarından farklı olarak her şeyi bir liste olarak göstermekte.
 
 
Focus Go, sadece 1.4 Mb’lık boyutuyla gelmiş geçmiş en küçük boyutlu, fakat en işlevsel galeri uygulaması olmaya aday.
 
 
Library, tüm kitaplarınız için sanal bir kitap rafı uygulaması. Kitabınızı otomatik olarak tüm bilgilerle birlikte eklemek için barkod taraması özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 
 
ToDoMovieList, izlemek istediğiniz filmleri ve daha önce izlediğiniz filmleri takip etmenize yardımcı olabilecek bir kültür uygulaması.
 
 
Adından da anlaşılabileceği üzere PUFnPOW Gift, ilgi alanlarına dayalı kararlar vermenizi isteyerek mükemmel bir hediye bulmanıza yardımcı olan bir uygulama.
 
shiftdelete
758828
Bu haberler ilginizi çekebilir