Günün Uygulamalarından Omlet

Son yıllarda mobile mesajlaşma uygulamaları büyük yükselişe geçti. Ancak milyonlarca kişinin kullandığı WhatsApp ve Facebook Messenger gibi uygulamaların yeterince güvenilir olmadığı biliniyor. Peki, bu uygulamalar yerine hangi uygulamaları kullanmamız gerekiyor? Günün Uygulamalarından Omlet bu sorunuzun cevaplarından biri.
21 Ekim 2014 23:46
Günün Uygulamalarından Omlet
Kullanışlı arayüze sahip ve güvenliğinden şüphe duymanın zor olduğu Omlet suygulamasıda en az Telegram kadar başarılı şekilde güvenliği sağlamaya çalışıyor.
 
 
Stanford Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü tarafından geliştirilen güvenlik özellikleri ile donatılan Omlet başarılı arayüzü ile çok başarılı  bir kullanım sunuyor.
 
Omlet ile gönderdiğiniz mesajlar sizin online depolama alanınızda saklanır bu şekilde mesajlarınız güvende olur. Ayrıca gönderdiğiniz mesajların şifrelenmesiyle ikinci bir önlem de alınmış olur.
 
Omlet ile mesaj, fotoğraf ve sesli mesaj, GIF desteğiyle hareketli resim gönderebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı sticker ve oyunlar ile sıkılmadan ve güvenle mesajlaşabilirsiniz.
 
shiftdelete
855756
Bu haberler ilginizi çekebilir