Gucci'den Akıllı Saat Geliyor!

Gucci, Will.i.am ortaklığı ile yeni bir akıllı saat hazırlayacak. Will.i.am'in ilk giyilebilir cihazı olan Puls'tan sonra Gucci ile çalışması beklentiyi de büyütüyor.
19 Mart 2015 19:57
Gucciden Akıllı Saat Geliyor!
Kısa zaman önce İsviçre'li ünlü saat firması Tag Heuer'in Apple Watch'a rakip olacak bir akıllı saat hazırladığını öğrenmiştik. Bugün gelen haberlere göre Dünyanın en prestijli markalarından biri olan Gucci giyilebilir ürün pazarına girmeye hazırlanıyor.
 
 
Gucci, giyilebilir ürününü bu pazar hakkında ufak bir tecrübesi olan Will.i.am ile beraber yapacak. Teknoloji severlerin aklındaki en büyük soru ise bu ortaklıktan ortaya güzel bir ürünün çıkıp çıkmayacağı.
 
Will.i.am'in ilk giyilebilir cihazı olan i.am+ Puls yaklaşık 6 ay önce piyasaya çıkmış fakat teknoloji çevreleri tarafından eleştirilere maruz kalmış ve beğenilmemişti.
 
Will.i.am'in giyilebilir cihaz konusunda yaşadığı başarısızlık düşünüldüğünde Gucci'nin kendine ortak olarak ünlü şarkıcıyı seçmesi oldukça şaşırtıcı. İlk cihazın beğenilmeyen, eleştiri alan yönlerini geliştirerek başarı kazanılabilir. Ortaklığın iki tarafının da Dünyaca ünlü isimler olması iyi bir reklam olacaktır.
 
Cihaz hakkında pek bir bilgi bulunmasa da telefonlardan bağımsız şekilde çalışacağını biliyoruz bunun yanında, e-posta gönderimi, arama yapma, harita, müzik, egzersiz takibi ve dijital asistan gibi özellikleri olacak.
shiftdelete
716004
Bu haberler ilginizi çekebilir