Google'ın Files Go Uygulaması Görüldü!

Google, Files Go isimli uygulamasını kullanıcılar için yayınladı.
05 Aralık 2017 20:30
Googleın Files Go Uygulaması Görüldü!
Geçtiğimiz ay yayınladığı beta sürümü ile uygulama için test sürecine başlayan Google, testlerini tamamlayarak Files Go isimli dosya yöneticisi uygulamasını Google Play Store’da tüm kullanıcıların beğenisine sundu.
 
Google Files Go dosya yöneticisi Play Store’da!
 
Google’ın yeni dosya yöneticisi uygulaması hafifletilmiş yapısı ile Go Edition platformu için hazırlanmış olsa da, diğer Android sürümleri ile birlikte sorunsuzca kullanılabiliyor. Kullanıcıların dosyalarını kolayca bulmalarına, bulut servislerine yedeklemelerine ve diğer akıllı telefonlar ile kolayca paylaşmalarına imkan tanıyan uygulama, önerilerde sunuyor.
 
İndirilen dosyalara, uygulamalara, görüntülere, videolara, seslere ve belgelere doğrudan erişilebilmesini sağlayan dosya yöneticisi, büyük dosyaları hafıza kartına taşıyarak ne kadar alan kazanabileceğini söylüyor.
 
Files Go’nun önemli bir diğer özelliği ise, iOS cihazlarda yer alan Airdrop ile benzer şekilde dosyaları çevrimdışı paylaşmaya imkan tanıması.
 
Özellik etkinleştirildiğinde bağlantının Bluetooth ile sağlandığı bir hotspot oluşturuluyor.  Google yetkilileri, bu sayede şifreli, hızlı ve ücretsiz bir şekilde cihazlar arasında veri transferi yapıldığını ifade ediliyorlar.
 
 
 
 
shiftdelete
226743
Bu haberler ilginizi çekebilir