Google Saat Uygulaması Ortaya Çıktı

Android 5.0 Lollipop ile materyal bir görünüme kavuşan Android cihazlara ek olarak gelen Google Saat uygulaması da ortaya çıktı. İşte Google Saat uygulaması ile ilgili tüm detaylar...
20 Haziran 2015 17:59
Google Saat Uygulaması Ortaya Çıktı
Android işletim sistemine sık sık yeni özellikler ve uygulamalar kazandıran Google, Android 5.0 Lollipop ile birlikte, yeni saat uygulamasını da sunmuştu. Nexus ve Android One telefonlara yerleşik olarak gelen uygulama, gelişmiş özellikler sunuyor.
 
EN UCUZ CEP TELEFONU FİYATLARI İÇİN TIKLA
 
Gelişmiş ve kullanımı kolay saat uygulaması
 
Google'ın Android 5.0 Lollipop ile duyurduğu ilk Google Saat uygulamasına kıyasla değişikliklerin yapıldığı Google Saat uygulamasında, saat ve kronometre gibi ikonlar, dinamik şekilde çalışıyor.
 
Basit bir saat uygulamasına kıyasla detaylara önem verildiği görülen Google Saat uygulaması, gri, mavi ve mor renklerine bürünüyor. Gün içerisinde açık renkli olan Google Saat arayüzü, akşama doğru saatler ilerledikçe daha koyu hale geliyor.
 
Google Saat uygulamasını artık indirebilirsiniz
Google'ın uzun zamandır geliştirmeye devam ettiği Google Saat uygulaması, sonunda Android 4.4 ve üzeri sürümler ile çalışan tüm akıllı telefon ve tabletler için de kullanıma sunuldu. Küçük boyutu ve kolay kullanımlı arayüzü ile beğenebileceğiniz Google Saat uygulamasını, aşağıda paylaştığımız bağlantı aracılığıyla indirebilirsiniz.
 
shiftdelete
141701
Bu haberler ilginizi çekebilir