General Mobile'den Discovery 2 Mini Sürprizi

Discovery serisi ile Türkiye pazarındaki rekabeti artıran General Mobile'den Discovery 2 Mini Sürprizi ... General Mobile, Discovery 2 modeli sonrası Discovery 2 Mini modelini tanıtmaya hazırlanıyor.
15 Ekim 2014 21:41
General Mobileden Discovery 2 Mini Sürprizi
Türkiye pazarında Samsung Galaxy S3 için en büyük rakip olan fiyat peformans ürünü General Mobile Discovery'i üreten General Mobile, Discovey 2 modelini de geçtiğimiz aylarda duyurmuştu ve bizlerde General Mobile Discovery 2'yi "General Mobile Discovery 2 İncelemesi" başlıklı yazımızda, sizler için detaylı şekilde incelemiştik.
 
Anacak General Mobile sadece büyük ekranlı cihazlar üretmenin yanında mini telefon furyasına, General Mobile Discovery 2 Mini ile katılmaya hazırlanıyor.
 
Facebook sayfası üzerinden aşağıdaki görsel ile geleceği müjdelenen General Mobile Discovey 2'nin henüz fiyatı ya da özellikleri hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor.
 
 
Önceki modellerinde Gionee ile çalışan General Mobile'ın Discovery 2 Mini modelinde nasıl bir yol izleyeceği şimdilik bilinmiyor. Ancak cihaz hakkında birkaç tahminimiz bulunuyor.
 
General Mobile Discovery 2 Mini modelinin çoğunlukla Samsung Galaxy S5 Mini ve HTC One Mini 2 modellerine rakip olmasını ve bu cihazlarda olana benzer boyutlarda yani 4.5 inç boyutlarında bir ekrana sahip olmasını bekliyoruz.
 
Daha önceki modellerde Mediatek ile çalışan General Mobile'ın Discovery 2 Mini modelinde de Mediatek işlemci kullanmasını bekliyoruz. 
 
Ayrıca fiyat performans ürünü olmasını beklediğimiz General Mobile Discovery 2 Mini'de Discovery 2 modeline benzer donanım ve tasarım özelliklerinin de bulunacağını tahmin ediyoruz.
 
Çok yakında duyurulacağı belirtilen General Mobile Discovery 2 Mini modelinin önümüzdeki haftalarda duyurulmasını bekliyoruz.
 
Bakalım General Mobile, Discovery 2 Mini modeliyle bizleri şaşırtabilecek mi?
shifdelete
770064
Bu haberler ilginizi çekebilir