General Mobil GM 8, Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından birisi olan General Mobile’ın Google iş birliğiyle tanıttığı yeni cihazı GM 8, Türkiye'de satışa sunuldu!
12 Şubat 2018 22:52
General Mobil GM 8, Türkiyede Satışa Sunuldu!
General Mobile, Android One ailesinin yeni üyesi olan 'GM 8 Android One' modelini tanıttı. Google iş birliğiyle telefonda dahili olarak sunulan 'Google Fotoğraflar' uygulaması sayesinde, kullanıcıların çektiği tüm fotoğrafları yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak güvenli bir şekilde bulutta depolayabilmesine imkân tanıyan yeni özellikle gelen GM8, Türkiye'de satışa sunuldu.
 
 
1,4 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 435 işlemcisinden güç alan telefon, 18:9 en boy oranlı ve 1440 x 720p çözünürlüklü 5,7 inç IPS ekran taşıyor. 13 megapiksel flaşlı ön kamerası ile yüksek kalitede selfie deneyimi yaşatan GM 8, hem ön hem arka kamerasındaki portre modu ile fotoğraf tutkunlarını memnun ediyor. ‘G-Board’ klavyeyi dahili olarak kullanıcılara sunan ‘GM 8 Android One’, yazışmalarda 42 dilde anında çeviri yapıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından birisi olan General Mobile’ın yenisi GM 8,  995 TL’den satışa sunuldu.
 
24108
Bu haberler ilginizi çekebilir