Galaxy X Katlanabilir Olmayacakmış!

Samsung'un katlanabilir ilk akıllı telefonu olması beklenen Galaxy X, katlanabilir olmayacak!
24 Aralık 2017 21:14
Galaxy X Katlanabilir Olmayacakmış!
Samsung kesinlikle önümüzdeki yıl katlanabilir bir akıllı telefonu başlatıyor ancak bu, dünya çapında satın alınabileceği anlamına gelmiyor. Samsung Galaxy X olarak anılacak olan katlanabilir akıllı telefon, daha önce SM-G888N0 model numarası ile şirketin destek sitesinde listelenmişti veya en azından öyle düşündük.
 
 
Ancak ne yazık ki, Samsung SM-G888N0, merakla beklenen Galaxy X katlanabilir akıllı telefonu değil, profesyoneller için sağlam bir telefon. SM-G888N0 model numaralı telefon, profesyoneller için sağlam bir akıllı telefon olup, yüksek hızlı trendeki ilk LTE-Demiryolu Servisi hakkındaki basın bülteninde de okuyabilirsiniz. Öyle görünüyor ki bu telefon demiryolu personeli tarafından kullanılacak.
 
Güney Koreli şirket, basın açıklamasında, LTE-R yeni nesil iletişim teknolojilerini destekleyen cihazlardan bir tanesi olarak Samsung SM-G888N0’ı sağlam telefon olarak doğruladı.
 
SM-G888N0 ile ilgili başka ayrıntı yok, ancak artık profesyoneller için sağlam bir akıllı telefon olduğunu biliyoruz. Ayrıca, en azından şimdilik Güney Kore'de var.
 
 
 
teknolojioku
344615
Bu haberler ilginizi çekebilir