Galaxy Tab S2'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung'un üst seviye, güçlü özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken tablet serisi Galaxy Tab S'nin yeni versiyonu olan Galaxy Tab S2 geliyor. Çıkış tarihi ve detaylar bu haberde.
06 Mayıs 2015 22:33
Galaxy Tab S2nin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Tablet piyasasındaki en güçlü markalardan olan ve çok sayıda modeli ile pazarda olan Samsung, yeni üst seviye tablet modellerini duyurmaya hazırlanıyor.
 
 
Bugüne kadar birkaç kez sızıntısı gelen ve son dönemde hakkında hiçbir bilgi elde edemediğimiz Samsung Tab S2 modelleri, önceki sızıntılardan hatırlayabileceğiniz gibi çok ince bir tasarım ve geçmiş Tab S modellerinden farklı ekran boyutları ile gelecekti.
 
Samsung'a yakın endüstri kaynaklarının paylaştığına göre, yeni Tab S2 modelleri Haziran ayında tanıtılacak. Wifi ve LTE varyantlarına sahip olacak Tab S2 modelleri, 8 inç ve 9.7 inç ekran boyutlarına sahip olacaklar.
 
Galaxy S6 benzeri donanım
 
Samsung Galaxy S6'daki 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB, 64 ve 128 GB depolama ile gelmesi beklenen tabletler, muhtemelen Galaxy S6'ya benzer bir metal kasa tasarımına sahip olacak. Ayrıca Tab S modellerinde de olan parmak izi okuyucu özelliği yine Galaxy S6'daki parmak izi okuyucu ile güncellenecek.
 
Samsung'un yeni Tab S2 modelleri, şimdiden yılın en iyi tabletleri arasında yer alacak gibi görünüyor. BakalımGalaxy Tab S2 modelleri, sızıntılardaki özellikler ile gelecek mi?
shiftdelete
970087
Bu haberler ilginizi çekebilir