Galaxy S9'un Lansman Videosu Ortaya Çıktı!

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S9'un lansman videosu ortaya çıktı. İşte yeni amiral gemisi hakkındaki detaylar...
25 Şubat 2018 10:50
Galaxy S9un Lansman Videosu Ortaya Çıktı!
Samsung yeni amiral gemisini bu akşam tanıtıyor. Mobil Dünya Kongresi’nden bir önce yapılacak olan lansman, şirketin yeni amiral gemisiyle tanışmamızı sağlayacak.
 
Samsung Galaxy S9 lansman videosu ortaya çıktı
 

 
Firmanın yeni amiral gemileri hakkındaki birçok detay geçtiğimiz dönemde sızmıştı. Son olarak lansman videosu sızdırıldı. 3 dakikalık videoda telefonun pek çok özelliğinden detaylıca bahsediliyor.
 
”Telefon, yeniden tasarlandı” sloganını kullanan Samsung, S9 serisinde sadece bireysel pazara hitap etmeyecek. Kurumsal alanda da büyük rekabet içerisinde olunacak.
 
S9 için özel ‘işletme sürümü’ üretilecek
 
 
Videonun en dikkat çeken yanlarından birisi ‘işletme versiyonu’nunun anlatıldığı bölümdü. Samsung, şimdiye kadar hiçbir telefonunun özel işletme sürümünü üretmemişti. S9 ailesinin global lansmanında bu versiyona değinilmesi, firmanın bu pazardaki beklentisini gözler önüne seriyor.
 
Anladığımız kadarıyla, Samsung, bilgisayarları ortadan kaldırarak ofisteki işlerin S9 ailesiyle yapılabilmesini hedefliyor. Çalıştığınız şirket, size S9 ailesinden bir model verecek ve hem ofiste hem de günlük hayatınızda S9 ailesini kullanacaksınız. Ofise geldiğiniz ‘Knock işletme modu’nu açarak iş ile ilgili verilere erişecek, yenilenen DeX ünitesine bağlayarak da masaüstü bilgisayar gibi kullanabileceksiniz.
 
Samsung’un kurumsal firmalara yapacağı satışlarda, geçtiğimiz sene hayatımıza giren Samsung DeX, Word ve Excel gibi Office uygulamalarını -masaüstündeki gibi- çalıştırabilme, şirket verilerinin korunmasını sağlayan Knock 3.1 ve uzaktan uygulama yükleme/güncelleme gibi özellikleri öne çıkarması bekleniyor.
 
shiftdelete
991023
Bu haberler ilginizi çekebilir