Galaxy S9'a iPhone Özelliği Geliyor!

Galaxy S9, iPhone X'ten kopyaladığı özellikle geliyor. İşte detaylar...
13 Şubat 2018 19:14
Galaxy S9a iPhone Özelliği Geliyor!
Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonlarında, rakibi Apple tarafından iPhone X modelinde sunulan Animoji özelliğini kopyalayacak gibi gözüküyor.
 
Galaxy S9 kendi Animoji özelliğini sunacak!
 
25 Şubat tarihinde lansmanı gerçekleştirilecek olan Samsung amiral gemilerinin yeni bir 3D emoji işlevi sunacağı, hatta bu özelliğin Animoji’den çok daha gelişmiş olacağı ileri sürülmüş durumda. Kullanıcılar bu özellikle hayvanlar da dahil çeşitli 3 boyutlu karakterler seçebilecek. S9 yüz tanıma sensörleri ile kullanıcının yüz hareketlerinin 3 boyutlu emoji’lerce taklit edilmesi sağlanacak.
 
 
 
 
3D emoji özelliğine güç verecek S9 yüz tanıma sisteminin iPhone X’teki Face ID ile kıyaslandığında daha az güvenli olacağı düşülüyor. Sunulacak diğer biyometrik seçenekleri ise arka tarafta yer alacak parmak izi sensörü ve iris tarama olacak.
 
MWC 2018 etkinliğinde Samsung, tarafından Animoji rakibinin resmi isminin açıklanması merakla bekleniyor. Hali hazırda amiral gemisinin birçok özelliği ortaya çıkarken bu meydan okuyan özellik nasıl çalışacak merak konusu.
 
shiftdelete
81253
Bu haberler ilginizi çekebilir