Galaxy S9 ve S9 Plus Videoda Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve S9 Plus tanıtımdan önce videoda ortaya çıktı.
17 Şubat 2018 17:26
Galaxy S9 ve S9 Plus Videoda Ortaya Çıktı!
Samsung'un yeni amiral gemisinin resmi lansmanından yalnızca birkaç hafta uzaktayız ve firma resmi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ürünlerini perakendecilere göndermeye başlamış gibi görünüyor. Bir online perakendeci zaten resmi Galaxy S9 kılıfları satmaya başlamıştı ve resmi kılılardan bazıların gösteren video yayınladı.
 
Bugün yayınlanan video, bu kılıfların Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'ın da nasıl görüneceğini gösteriyor. Çünkü görünüşünü ve performansını göstermek için kukla bir ünitenin kullanıldığı görülüyor.
 
Önceki raporlara göre, resmi Galaxy S9 kılıfları, ağırlıklı olarak spor giysileri için kullanılan bir materyal olan Hyperknit adlı yeni bir stili içeriyor. Bu video, şimdi dokuma kumaş dokusu içinde gelen LED View Cover yanında bulunuyor.
 
Sadeleştirilmiş Silikon Cover’da ekran görüntüsü alıyor ve Samsung, yeni renkler eklemenin ötesinde önemli değişiklikler yapmış gibi görünmüyor. Daha önce Samsung'un amiral gemileri için mevcut olan Clear View kılıfı, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinde renk uyumlu bir gövde ile dönüş yapıyor.
 
 
teknolojioku
644426
Bu haberler ilginizi çekebilir