Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Cam Tasarımı Görüldü!

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ cam tasarımı ile görüntülendi.
02 Ocak 2018 21:10
Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Cam Tasarımı Görüldü!
Yeni bir rapor, önümüzdeki Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonların ön tasarımını ortaya koydu. Galaxy S9 ikilisinin cam arkasını gösteren yeni bir sızıntı fotoğraf yayınlandı.
 
Aşağıdaki resimde sol tarafta Galaxy S9, sağda ise daha büyük Galaxy S9+ modeli bulunuyor. Her iki akıllı telefonun arka kısmında, sportif yansıtıcı cam paneller görülebilir. Görüntü, Galaxy S9'un Orkide Gri sürümünü ve Galaxy S9+'ın Gece Siyahı sürümünü gösteriyor.
 
 
Galaxy S8 ikilisine kıyasla, Galaxy S9 ve S9+'ın arka panelleri kullanıcıların parmak izi tarayıcısına dokunacağında, kamera sensörlerine dokunmayacak şekilde yeniden tasarlandı. Biyometrik tanıma özelliği, Galaxy S9 ve S9+'daki kamera modülünün altına yerleştirilmiş. Söylentilerde açıklandığı gibi, Galaxy S9'un arka yüzünde tek bir kamera sensörü var. Galaxy S9+, dikey olarak konumlandırılmış çift arka kameralarla donatılmış olacak.
 
Galaxy S8 ve Galaxy S8+ telefonlarında olduğu gibi, bu modellerin de aynı boyutta S-AMOLED ekran panellerine sahip olması bekleniyor. Galaxy S9 ikilisi, Infinity Display tasarımını destekleyen 18.5: 9 en-boy oranını da koruyacak. Bu telefonların, Samsung Experience 8.0 Kullanıcı Arayüzüyle kişiselleştirilmiş olan Android 8.0 Oreo ile önceden yüklenmiş olması muhtemeldir. Son raporlar, Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın bir sonraki ay Mobil Dünya Kongresi (MWC) sırasında açılacağını yönünde.
 
 
teknolojioku
622792
Bu haberler ilginizi çekebilir