Galaxy S9 Sızdırıldı!

İşte Samsung Galaxy S9 modeline ait olduğu iddia edilen sızıntılar haberimizde...
31 Ekim 2017 16:41
Galaxy S9 Sızdırıldı!
Galaxy S9 nasıl olacak?
 
Galaxy S8 ile sonsuz ekran adını verdiği çerçevesiz tasarıma geçiş yapan Samsung, Galaxy Note 8 ile aynı tasarımı devam ettirmişti. Ortaya çıkan son sızıntılar yeni amiral gemi modelininde aynı yoldan gideceğini gösteriyor.
 
 
Çizim olarak karşımıza çıkan modele baktığımızda üst tarafta kamera, ahize ve sensörler için aynı şekilde bir çerçeve yer alırken alt tarafta herhangi bir çerçeve kısmı gözükmüyor. Samsung’un yeni modelinde kulaklık girişi kullanmayacak oluşu ise en dikkat çeken iddialardan. Keza Samsung Apple’a bu konuda her fırsatta gönderme yapmıştı.
 
 
Bunun dışında Face ID’ye cevap verecek olan Samsung yeni bir 3 boyutlu yüz tanıma özelliği üzerinde ve ekran üzerinden parmak izi okuyan sensör üzerinde çalışmalarına devam ediyor. 16 MP çift arka kamera ve 12 MP çift ön kameranın yer alacağı söylenen modelin suya ve toza karşı dayanıklılığı da olacak.
 
 
5.8 inç büyüklüğünde bir ekran kullanacağı söylenen modelin kalınlığı 8 mm olacakken Galaxy S9+ modelinde ise 6.2 inç ekran ve 8.1 mm kalınlık olacak. İlerleyen günlerde modeller hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 
shiftdelete
692496
Bu haberler ilginizi çekebilir