Galaxy S8 Yeni Rengine Kavuştu!

Samsung, Galaxy S8'in yeni renk seçeneğini satışa sundu. İşte borda renk Galaxy S8...
28 Kasım 2017 16:06
Galaxy S8 Yeni Rengine Kavuştu!
Samsung‘un beğenilen akıllı telefonu Galaxy S8, yeni bir renk seçeneği daha kazandı.
 
 
Sürekli olarak Galaxy S9‘u konuştuğumuz şu günlerde Samsung güzel bir sürpriz yaptı ve Galaxy S8‘in bordo renkli yeni versiyonunu tanıttı. Burgundy Red ismine sahip olan versiyon, bugün ilk olarak Güney Kore’de satışa çıkıyor.
 
 
Daha sonra diğer marketlere de gelebileceği söylenen versiyon, teknik olarak diğer modellerden hiç bir fark taşımıyor. Bakıldığı zaman telefonun modern tasarımıyla harika görünen renk, hali hazırda sunulan “Midnight Black, Orchid Gray, Coral Blue, Arctic Silver ve Maple Gold” arasındaki yerini alıyor. Popüler akıllı telefon Türkiye’de sadece üç farklı renk seçeneğiyle satılıyor bordo rengin bunlar arasınaa katılması kısa vadede çok olası görünmüyor.
 
 
Galaxy S8, Samsung’un en sevilen modelleri arasında yer aldı
 
Samsung‘un TIME dergisi tarafından 2017’nin en önemli 10 elektronik ürünü arasında gösterilen akıllı telefonu, özellikle tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İnanılmaz ince çerçevelere sahip olan telefon, performansıyla da göz dolduruyor.
 
 
Android tarafının en üstünde yer alan modellerden S8, hatırlarsınız en çok parmak izi sensörünün yeriyle eleştirilmişti. Kameranın yanına konumlandırılan parmak izi sensörü kullanımını zorlaştıran telefon, yine de harika ekranıyla bunu unutturmayı başarıyor. Yeni renk seçeneğini siz nasıl buldunuz?
 
LOG
97808
Bu haberler ilginizi çekebilir