Galaxy S8 ve S8 Plus'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Samsung'un tanıtımına hazırlandığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8 Plus'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
13 Mart 2017 19:09
Galaxy S8 ve S8 Plusın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!
Samsung'un tanıtımı yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8'in şimdiye kadar oldukça fazla sızıntısı oldu. Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın yeni görüntüleri internette yerini aldı.
 
Galaxy S8’e ait en son sızıntı, her iki amiral gemisini de yan yana gösteren bir resim oldu. Bu resim, her iki telefonun ekran boyutları arasındaki en büyük farkı ortaya koyuyor.
 
 
Peki, her iki telefonun önünü kaplayan sensörlerin çokluğunun nedenini merak ediyor musunuz? Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde yer alan sağdaki geniş sensör bir iris tarayıcıya ait. Bunun yanında küçük olan sensörün muhtemelen bir LED flaş olması bekleniyor. Ardından ortada yer alan kulaklık var. Sol tarafın yanında, yakınlık ve ortam ışığı algılayıcıları, ön kamera ve daha sonra bildirim LED'i bulunuyor. Bunlar üretim öncesi birimleri olduğu için nihai sürümde hepsi yer almayabilir.
 
 
İkinci resim Galaxy S8'i bir kılıf içinde gösteriyor. Bu birim siyah renkte olduğu için, önceki resimde gördüğümüz sensörlerin çok fazla görünür olmadığını görebilirsiniz. Her Zaman Açık Ekranı aktif ve tarih, pil seviyesi ve Play Store bildirimine benzeyen bilgileri gösteriyor.
 
teknolojioku
491437
Bu haberler ilginizi çekebilir