Galaxy S8 Plus Kutusunun Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni telefonları resmi olarak daha tanıtılmadan bir çok görüntüsü paylaşıldı. Şimdi ise Galaxy S8 Plus kutusunun görüntüsü paylaşıldı.
23 Mart 2017 14:26
Galaxy S8 Plus Kutusunun Görüntüsü Ortaya Çıktı!
Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerini, 29 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte gün yüzüne çıkaracak.
 
Galaxy S8'in tanıtım tarihi yaklaştıkça, bir yandan heyecan artarken diğer yandan da yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.
 
Teknik özellikleri ve tasarımı hakkında tüm detaylar ortaya çıkan Galaxy S8 ikilisinden, bu kez Galaxy S8 Plus'ın kutusu gözler önüne serildi.
 
Samsung Galaxy S8 Plus kutusu ortaya çıktı!
 
ABD'nin önde gelen operatörlerinden Verizon tarafından satışa sunulacak olan bir Galaxy S8 Plus'a ait olan kutu, Galaxy Note 7'nin kutu tasarımı ile oldukça benzerlik gösteriyor.
 
Model adının parlak mavi renkte yazıldığı kutuda, cihazın teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgiye yer verilmemesi dikkat çekiyor.
 
 
Kutu içeriğini incelediğimizde ise, Samsung'un Galaxy Note 7 modelinin kutu içeriğinde yer verdiği microUSB adaptörünü, Galaxy S8 ikilisinde de kullanıcılar ile buluşturacağı ortaya çıkıyor.
 
Galaxy S8 Plus'ın kutusunda, cihaz ile birlikte kullanıcılara sunulması beklenilen AKG kulaklıklar hakkında özel bir bilgi yer almıyor.
 
shiftdelete
754964
Bu haberler ilginizi çekebilir