Galaxy S8 İle İlgili Yeni Görüntü Ortaya Çıktı!

Samsung’un merakla beklenen telefonu Galaxy S8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise yeni amiral gemisi ile ilgili bir görüntü sızdırıldı. İşte detaylar...
11 Şubat 2017 13:23
Galaxy S8 İle İlgili Yeni Görüntü Ortaya Çıktı!
Özellikle yaşadığı talihsiz olayların ardından bu kötü gidişatı tersine çevirmek isteyen Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtımına hazırlanıyor. Bugün ise cihazla ilgili küçük bir ayrıntı ortaya çıktı.
 
 
Galaxy S8 için yeni sızıntı!
 
Bugün ortaya çıkan bir görsel Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in, bir “Plus” varyasyonu olduğunu doğrular nitelikte.
 
 
Aşağıdaki sızdırılan görselden anlaşılabileceği üzere Samsung, Apple’ın iPhone 6 Plus ve 7 Plus modelleriyle kıyaslanmaması adına, S8 Plus’da bu sefer yazılı “Plus” ibaresi yerine “+” sembolünü kullanmayı tercih etmiş.
 
 
Zira markalar arası yaşanan bu isimlendirme polemikleri birçok kullanıcı tarafından pek hoş karşılanmamakla birlikte, ileride telif hakkı sorunlarına da yol açabiliyor. Dolayısıyla Samsung’un bu tarz olaylara mahal vermemek adına yerinde bir karar aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
 
Son olarak, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in her iki varyasyonunun da kavisli ekranla geleceğinin öngörüldüğünü de belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
305859
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama