Galaxy S8 İçin Android Oreo Beta 6 Güncellemesi Çıktı!

Samsung, Galaxy S8 için Oreo Beta 6 güncellemesini yayınladı. İşte detayları...
11 Ocak 2018 19:20
Galaxy S8 İçin Android Oreo Beta 6 Güncellemesi Çıktı!
Samsung’un Galaxy  S8 ve Galaxy  S8 Plus modelleri için Kasım ayında başlattığı Android Oreo Beta sürecini 15 Ocak tarihinde sonlandıracağı geçtiğimiz günlerde şirket yetkilileri tarafından doğrulanmıştı.
 
İki hafta önce yayınlanan beşinci beta sürümünün ardından Samsung, bu kez kullanıcıların karşısına Galaxy S8 için Android Oreo Beta 6 ile çıktı. Samsung’un bu sürüm ile birlikte test sürecini sonlandırdığı düşünülüyor.
 
Galaxy S8 için Android Oreo Beta 6 ile sona gelindi!
 
ZRA5 sürüm numarası ile kullanıcıların karşısına çıkan ve yaklaşık 600 MB boyutundaki güncellemenin dağıtımına Hindistan’dan başlanırken, bir önceki beta sürümü ile benzer bir şekilde tespit edilen hatalar gideriliyor.
 
 
Bunun yanı sıra güncelleştirme ile birlikte Ocak ayı güvenlik yamaları cihaz ile buluşuyor. Beklentiler, Samsung’un ay sonuna kadar Android Oreo güncellemesinin dağıtımına başlayacağı yönünde.
 
Zira, geçtiğimiz ay resmi bir açıklama gelmişti. Güncellemenin Ocak ayında yayınlanacağını dile getiren yetkililer, herhangi bir sorun çıkması halinde ise en geç Şubat ayında güncelleştirmenin yayınlanacağını açıkladılar.
 
shiftdelete
987439
Bu haberler ilginizi çekebilir