Galaxy S6'ların Türkiye Fiyatları Belli Oldu

MWC 2015 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy S6'ların Türkiye satış fiyatları belli oldu. Detaylar haberimizde...
28 Mart 2015 22:00
Galaxy S6ların Türkiye Fiyatları Belli Oldu
Samsung'un MWC 2015 kapsamında düzenlediği bir etkinlik ile resmiyet kazandırdığı yeni nesil modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, sunduğu teknik özellikler ve tasarımı ile büyük beğeni toplamıştı.
 
Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in Türkiye fiyatı daha önce Turkcell sayfasında ortaya çıkmıştı. O haberimize de aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 
İspanya'da Mart başında yapılan tanıtımda fiyat bilgisi vermeyen Güney Koreli üretici herkesi merak içerisinde bırakmıştı.
 
Geçtiğimiz günlerde çevrimiçi alışveriş sitesinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in satış fiyatlarını yayınlayan Turkcell, daha sonradan bu fiyatları kaldırmıştı.
 
 
Şimdi ise Samsung tarafından yapılan açıklama ile yeni modellerin fiyatları kesinleşti. Samsung'un yaptığı açıklamaya göre 32 GB'lık Galaxy S6 2.499 TL iken 32 GB'lık Galaxy S6 Edge'in fiyatı ise 2.999 TL.
 
Daha önce ortaya çıkan fiyatlarla aynı fiyatı açıklayan Samsung, resmi sitesi üzerinden modelleri ön siparişe açmış durumda. Üstelik ilks6benim.com adresi üzerinden verebileceğiniz ön siparişlerde kablosuz şarj standı hediye ediliyor.
 
Ön siparişe açıklan Galaxy S6 modeli 32 GB ile 64 GB depolama seçeneği sunarken siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut. Galaxy S6 Edge ise halihazırda sadece 32 GB seçeneği mevcutken siyah, beyaz ve altın renk seçenekleri ön siparişe sunulmuş durumda.
 
İlerleyen günlerde tüm depolama ve renk seçenekleri de satışa sunulacaktır.
shiftdelete
120723
Bu haberler ilginizi çekebilir