Galaxy S6 Tasarımıyla Çok Konuşulacak

Samsung'ın sıradaki amiral gemisi olması beklenen akıllı telefonu Galaxy S6 tasarımıyla çok konuşulacak ... Bu arada kasası alüminyum olarak tercih edilebilir.
19 Aralık 2014 13:54
Galaxy S6 Tasarımıyla Çok Konuşulacak
Samsung bildiğiniz gibi kısa bir süre önce bir açıklamada bulunmuş, artık kısa aralıklarla çok sayıda akıllı telefon üretmekten vazgeçeceğini söylemişti. Buna rağmen Alpha ve E serisi telefonlar üzerine yoğunlaşan şirket pek tabii Galaxy S serisini de unutmadı.
 
 
Yeni gelen haberler ise sıradaki amiral gemisi olması muhtemel Galaxy S6 ile ilgili. Galaxy Note Edge'in meşhur kavisli kenarına sahip olacağı daha önce de dile getirilmiş olan S6, İtalyan bir web sitesinin iddiasına göre her iki yanında da kavise sahip olacak.
 
Aluminyum kasanın tekrar kullanılacağı da belirtilirken, kavisli kenarlar bu kasaya uygun bir eğime sahip olacakmış. Samsung böylece kod adı Project Zero olduğu söylenen yeni telefon tasarımında farklı bir anlayışa imza atmış olacak.
 
Kasanın tek parçadan oluşacağı da belirtilirken, Galaxy S6 için çıkış tarihinin 2015'in ikinci yarısı olacağı müjdeleniyor. Kısacası Samsung yeni amiral gemisini beklenen dönemde ancak farklı bir formda satışa sunacak.
shiftdelete
289144
Bu haberler ilginizi çekebilir