Galaxy S6, iPhone 6'ya Özendi

Galaxy S6, iPhone 6'ya özendi... Samsung'un piyasaya süreceği yeni Galaxy modeli ile ilgili sızan son görsellere göre, telefon Apple'ın iPhone 6 modeline çok benziyor.
07 Şubat 2015 15:32
Galaxy S6, iPhone 6ya Özendi
Samsung'un önümüzdeki ay Barcelona'da düzenlenecek olan etkinlikte tanıtması beklenilen Galaxy S6 hakkında aylardır iddiaların ardı arkası kesilmemekle beraber, bu iddalar arasında en önemlisi ise cihazın serinin diğer modellerinden çok daha farklı bir tasarıma sahip olacağı iddiası.
 
 
Uzun süredir gündemi meşgul eden bu iddialar, daha önce de iPhone 6'nın sızıntı fotolarını yayınlayan Nowhereelse,fr sitesinin yayınladığ görseller ile ete kemiğe büründü diyebiliriz.
 
 
Sitenin, Samsung Galaxy S6'ya ait olduğunu iddia ettiği metal çerçeve fotoğraflarına dikkatle baktığınızda genel hatları ile iPhone 6'ya oldukça benzediği görülüyor.
 
Benzer şekilde The Korea Times sitesinin de Samsung Galaxy S6'nın iPhone 6'ya çok benzer bir tasarıma sahip olacağı yönünde kaynaklarından duyum aldığını belirtmesi, sızan fotoğrafların gerçek olma ihtimalini de artırıyor.
 
Eğer iddialar doğruysa, Samsung Galaxy S6'nın Samsung'un şu ana kadar sunduğu modeller arasında en şık tasarımlardan birine sahip olacağını söyleyebiliriz ancak bu benzerlik iki firma arasında bir dava serisine daha sebep olabilir gibi görünüyor.
shiftdelete
474211
Bu haberler ilginizi çekebilir