Galaxy S6 İçin Önemli Bir Güncelleme Yolda

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için önemli bir güncelleme yolda. Bu güncellemeyle birlikte yeni özelliklere kavuşacak olan cihazlar hakkındaki detaylar haberimizde.
20 Ağustos 2015 11:33
Galaxy S6 İçin Önemli Bir Güncelleme Yolda
Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ modellerini tanıtan Samsung, Phablet modellerine özel bazı özellikleri sisteme entegre etmişti.
 
 
Galaxy Note 5; RAW formatında fotoğraf kaydedebiliyor, canlı yayın yapabiliyor, Vacuum Tube Amp Pro sayesinde daha kaliteli ses çıkışı sunuyor, UHQ boyutlandırıcı ile Full HD çözünürlükleri yeniden boyutlandırarak daha kaliteli görüntü sunuyor ve Samsung Pay uygulamasını barındırıyor.
 
Galaxy S6 edge+ bu özelliklerin yanında yana doğru kavisli “edge ekran” bölümüne ise yeni kısayollar atama imkanı sunuyor.
 
Samsung, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ ile gelen bu yenilikleri çok yakında Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge sahipleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Şimdilik sadece Koreli Galaxy S6 ve S6 edge kullanıcılarına sunulan bu güncellemenin, ülkemize ne zaman geleceği hakkında bir bilgi bulunmuyor.
 
 
Android 5.1.1 Lollipop üzerine inşa edilen yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge güncellemesini, resmi dağıtımı beklemeden kurmak mümkün. Ancak yazılım atma işlemi cihazları garanti dışı bıraktığı için şimdilik güncellemenin resmi olarak yayınlanmasını beklemenizi tavsiye ediyoruz.
shiftdelete
904452
Bu haberler ilginizi çekebilir